Rīgas sirds

2011

Jauns singls no Labāko dziesmu izlases


Jauno dziesmu "Rīgas sirds" speciāli man komponējis Raimonds Pauls.

Sen jau sapņoju par šādu ierakstu. Patīkami, ka Maestro atsaucās manam aicinājumam radīt vairākas jaunas melodijas, kuras iezīmētu to virzienu, kādā strādāšu pie sava jaunā soloalbuma. Kad Maestro noklausījās gatavā ieraksta pirmo pantu, viņa komentārs bija lakonisks – labi! Bet pēc pilnas dziesmas noklausīšanās – ļoti labi! Strādājiet tālāk!

"Šīs dziesmas skanējums man atgādināja par to, ka sen būtu laiks atjaunot Latvijas radio bigbendu. Mums ir izaugusi jauna un ļoti spējīga mūziķu paaudze," tā pats Maestro.

 

"Normunds joprojām meklē savu ceļu mūzikā, un šis ir vēl viens no viņa mēģinājumiem arvien būt savādākam. Ļoti veiksmīgs mēģinājums. Orķestra skanējums ir bijis aktuāls un dzīvotspējīgs visos laikos," komentē Guntars Račs.

Jaunās dziesmas skanējums iezīmē manas jaunās un vēl tikai topošās programmas virzienu ar plašu orķestra skanējumu un viegla džeza intonācijām. Dziesmu aranžējis un sadarbībā ar mani producējis Kristaps Krievkalns. Ierakstā piedalījušies pavisam 12 mūziķi, starp kuriem ir arī Anrijs Grīnbergs, Roberts Rasa, Māris Ozols, Uldis Beitiņš, Raivo Stašāns, Normunds Piesis, trio Limonāde un citi.

 

Tas tiks iekļauts, 29.augustā klajā nākošajā, manu labāko dziesmu izlasē. Normunds Rutulis. Labākās dziesmas.

 

Ierakstīts Kristapa Krievkalna studijā.

Miksēja un māsterēja Armands Treilihs.

KLAUSIES TE

 

Manis dziedātās dziesmas var lejupielādēt "Doremi.lv

 

 

  1. +Rīgas sirds