Lai sniegs vēl krīt

01.12.2023.

Juris Ludženieks/Oskars Deigelis


Decembris Normunda Rutuļa muzikālajā dzīvē iesākas ar jaunu dziesmu “Lai sniegs vēl krīt!” Tās melodijas un aranžējuma autors ir Juris Ludženieks, zināms arī kā ArtifexLv, bet vārdus sacerējis mūziķis Oskars Deigelis.


Lai gan, sniegotie vaļņi pārklājuši visu Latviju, un dažviet pat radījuši neērtības, ziema bez sniega nav īsta ziema. Un brīdi pirms Pirmās Adventes, Viņas Augstība Ziema ir mūs pārsteigusi nesagatavotus, tomēr gleznojot patiesi pasakainas ainavas un cerot, ka tas mūs iepriecinās. Tāpēc, lai šo prieka sajūtu nostiprinātu Normunds Rutulis publisko dziesmu ar nosaukumu, kas mudina Ziemu ļaut sniegam krist vēl un vēl. Sniegs krīt, mīļš kā svētku brīnums īsts. Lai tās mākoņ’ spilvendrānas plīst! Mazliet salst, bet vaigi tvīkst…. šīs rindiņas no Oskara Deigeļa dzejoļa pilnībā sader ar pašreizējo situāciju un ieskicē Ziemassvēkus, īstos, ar baltu un pūkainu sniegu. Lai sniegs vēl krīt!


Dziesmas aranžējumu, tajā nedaudz pievienojoties arī dziedātājam Normundam Rutulim, veidoja melodijas autors Juris Ludženieks. Trāpīgos vārdus sarakstīja mūziķis Oskars Deigelis. Papildus vokālu, kā enģeļu balsis, iedziedāja Annemarija Moiseja, bet ģitāras partijas un solo ieskaņoja jaunais un talantīgais ģitārists Kristens Kupčs. Skaņas miksu un pēcapstrādi veica Jānis Kalve. Dziesmai tapis arī teksta video, kura autors ir Jānis Romanovskis. Singla vāciņa dizainu veidoja Linda Rutule-Treimane

 Straumē šeit https://fanlink.to/laisniegsvelkrit